< návrat zpět

Diskuze


Téma: ZÁPIS ZE ZASTUPITELSTVA rss

Zaslal/a 22.8.2014 23:20

Poslední zápis ze zastupitelstva obce z roku 2011????


icon , #000029
Na pokyny starosty obce nejsou zápisy ze zastupitelstev od té doby již nahrávány v elektronické podobě na stránky, nicméně jsou stále k nahlédnutí na obecním úřadě.

Roman Krafka
, #000031
Zastupitelé se starostou včele zjevně nechtějí, aby to, co si na radnici upečou, ostatní věděli, a tak to před ostatními tají...
icon , #000034
Chápu Váš názor a za sebe jsem určitě pro zveřejňování zápisů ze zastupitelstva na internetových stránkách obce - mimo jiné se předejde podobným úvahám, ke kterým již pouze dodám, že "to, co si na radnici upečou" má možnost si každý přečíst v tištěné formě zápisů, které jsou k dispozici na obecním úřadě, jak jsem již psal v minulé reakci.

s pozdravem Roman Krafka
icon , #000035
Dobrý den,
zdravím všechny občany jako nově zvolený starosta obce. Za sebe, i za svého zástupce Romana Krafku, můžeme slíbit, že budeme všechny zápisy ale také další důležité informace o dění v obci zveřejňovat na našich stránkách.
Vzhledem k tomu, že jsme oba zaměstnáni, tak možná s menším zpožděním ale vždy nejpozději do týdne. Všechny důležité informace budou samozřejmě zveřejněny na úřední desce na tradičním místě ve vitrině vedle obchodu.
Uvítáme vaše postřehy a nápady buď formou diskuse na těchto stránkách nebo osobně při veřejných jednáních zastupitelstva (od prosince 2014 budou probíhat pravidelně vždy první čtvrtek v měsíci od 19:00 hodin) nebo v úředních hodinách v pátek od 16:00 do 19:00 hodin, kdy tam budu já nebo Roman.
Zdraví a klidný podzim přeje
František Szczyrba 1

© Roman Krafka 2003-2022